Nazywam się Norbert Gotz, jestem trenerem zdrowego stylu życia! Doradzam nie tylko jak ćwiczyć, ale również jak się odżywiać. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie.  Pasjonuję się medycyną naturalną co stanowi idealnie połączenie wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem!

Z aktywnością fizyczną jestem związany od wczesnych lat życia. Od samego początku lubiłem spędzać czas na treningach, na których mogłem doskonalić ruch i obserwować jak ciało reaguje na zadany bodziec treningowy. Ciekawiło mnie ciało człowieka z biologicznego i anatomicznego punktu widzenia. Będąc jeszcze w szkole średniej pragnąłem poznać wszelkie procesy fizjologiczne zachodzące w ludzkim ciele, odpowiadające nie tylko za ruch, ale także za wszelakie procesy życiowe.

Głównie specjalizuję się w redukcji tkanki tłuszczowej i kształtowaniu estetycznej sylwetki, poprawie funkcjonalnej sprawności fizycznej, a także poprawie samopoczucia i  ogólnego stanu zdrowia za pomocą odpowiedniego odżywiania i wysiłku fizycznego.

Mój profil na instruktorzy.info

Obecnie trenuję kalistenikę i rolkarstwo stale się doskonaląc. Wolne chwile wykorzystuję także na naukę tańca towarzyskiego i discofoxa. Swoją wiedzę regularnie uzupełniam na różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Wszystko po to, aby pomagać Wam na najwyższym poziomie. Dla mnie najważniejsze jest Wasze zadowolenie oraz Wasz osobisty sukces, który będzie oznaczał także mój sukces!

Galeria zdjęć 2015

Galeria zdjęć 2019