Norbert Gotz – magister wychowania fizycznego (AWF w Krakowie), Trener personalny, dietetyk i masażysta, Instruktor gimnastyki sportowej, kulturystyki i pływania, wiceprezes Fundacji Kultury i Sportu 44, założyciel bloga Trening przy kawie, prowadzi kanał na YouTube o tematyce lifestyle, bloger dla portalu fitness WP, pasjonat medycyny naturalnej, ratownik wodny.

instruktorzy.info/baza,norbert_gotz

Z aktywnością fizyczną jestem związany od wczesnych lat życia. Od samego początku lubiłem spędzać czas na treningach, na których mogłem doskonalić ruch i kształtować formę, obserwować jak ciało reaguje na zadany bodziec treningowy. Ciekawiło mnie ciało człowieka z biologicznego i anatomicznego punktu widzenia. Będąc jeszcze w szkole średniej pragnąłem poznać wszelkie mechanizmy i procesy fizjologiczne zachodzące w ludzkim ciele odpowiadające nie tylko za ruch, ale także za wszelakie procesy życiowe.

Głównie specjalizuję się w redukcji tkanki tłuszczowej i kształtowaniu estetycznej sylwetki, poprawy funkcjonalnej sprawności fizycznej, a także poprawy samopoczucia i  ogólnego stanu zdrowia za pomocą odpowiedniej diety i wysiłku fizycznego.

Obecnie trenuję kalistenikę i rolkarstwo stale się doskonaląc. Wolne chwile wykorzystuję także na naukę tańca towarzyskiego i discofoxa. Swoją wiedzę regularnie uzupełniam na różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Wszystko po to, aby pomagać Wam na najwyższym poziomie. Dla mnie najważniejsze jest Wasze zadowolenie oraz Wasz osobisty sukces, który będzie oznaczał także mój sukces!

Galeria zdjęć