Nazywam się Norbert Gotz, jestem trenerem zdrowego stylu życia! Doradzam nie tylko jak ćwiczyć, ale również jak się odżywiać. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie.  Pasjonuję się medycyną naturalną co stanowi idealnie połączenie wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem!

Serdecznie zapraszam Cię na trening.

Z aktywnością fizyczną jestem związany od wczesnych lat życia. Od samego początku lubiłem spędzać czas na treningach, na których mogłem doskonalić ruch i obserwować jak ciało reaguje na zadany bodziec treningowy. Ciekawiło mnie ciało człowieka z biologicznego i anatomicznego punktu widzenia. Będąc jeszcze w szkole średniej pragnąłem poznać wszelkie procesy fizjologiczne zachodzące w ludzkim ciele, odpowiadające nie tylko za ruch, ale także za wszelakie procesy życiowe.

Głównie specjalizuję się w redukcji tkanki tłuszczowej i kształtowaniu estetycznej sylwetki, poprawie funkcjonalnej sprawności fizycznej, a także poprawie samopoczucia i  ogólnego stanu zdrowia za pomocą odpowiedniego odżywiania i wysiłku fizycznego.

Mój profil na instruktorzy.info

Obecnie trenuję kalistenikę i rolkarstwo stale się doskonaląc. Wolne chwile wykorzystuję także na naukę tańca towarzyskiego i discofoxa. Swoją wiedzę regularnie uzupełniam na różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Wszystko po to, aby pomagać Wam na najwyższym poziomie. Dla mnie najważniejsze jest Wasze zadowolenie oraz Wasz osobisty sukces, który będzie oznaczał także mój sukces!