Nowo powstające studio treningu personalnego EMS BodyTime zatrudni trenera / trenerkę.

Miejsce pracy: Kraków, ul. Lipska 8

Rozpoczęcie pracy: październik 2019

Poszukujemy osób:

  • Prowadzących i propagujących zdrowy styl życia,
  • Szczerych i uczciwych,
  • Otwartych i komunikatywnych,
  • Optymistycznych,
  • Punktualnych,
  • Elastycznych i dyspozycyjnych,
  • Kreatywnych,
  • Chcących rozwijać się zawodowo.

Oferujemy:

  • Szkolenie z zakresu prowadzenia treningów personalnych z wykorzystaniem technologii EMS.
  • Umowę zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń – motywujące do działania prowizje zależne od wyników.
  • Pracę w młodym energicznych zespole.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju swoich kompetencji.
    Niezbędne narzędzia do pracy.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Prowadzenie i planowanie treningów EMS (maksymalnie dwie osoby jednocześnie),
  • Monitorowanie efektów treningowych klientów,
  • Sprzedaż pakietów treningowych nowym klientom,
  • Prowadzenie konsultacji treningowych,
  • Przeprowadzanie analizy składu masy ciała,
  • Sprzedaż suplementów,
  • Dbałość o miejsce pracy.

Wymagania minimum:

  • Student lub absolwent AWF / Fizjoterapia,
  • Ukończone stacjonarne szkolenie trenera personalnego lub instruktora kulturystyki / fitness / pilates,
  • Znajomość podstawowych zagadnień dietetyki,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętności organizacyjne.

Dodatkowy atut:

  • Szkolenia z zakresu treningu personalnego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1,
  • Doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych lub treningów EMS,
  • Ukończony kurs z zakresu żywienia/dietetyki,
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminali kart płatniczych,
  • Własna działalność gospodarcza.

Oczekujemy:

  • Profesjonalnego prowadzenia treningów EMS i obsługi klientów, dbania o wizerunek marki.
  • Pasji, szczerego zainteresowania potrzebami ludzi i osiąganymi przez nich rezultatami.

CV wraz ze zdjęciem proszę kierować na adres kontakt@norbertgotz.pl

w CV proszę dopisać klauzulę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).