Przed rozpoczęciem ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem, aby upewnić się, że Twój stan zdrowia jest wystarczający do wykonywania poniższych ćwiczeń. Jeżeli w trakcie treningu dojdzie do nagłego pogorszenia się samopoczucia natychmiast przerwij ćwiczenia.

Skąd nazwa tego bloga?

Nazwa bloga powstała spontanicznie! Uważam, że dzień bez dobrze zaparzonej kawy jest dniem niekompletnym, a systematyczny trening powinien być zarówno skuteczny jak i sprawiać przyjemność dokładnie tak samo jak codzienna kawa. Jestem również certyfikowanym baristą – uwielbiam parzyć dobrą kawę i częstować nią swoich przyjaciół.

Zatem Drogi czytelniku zapraszam Cię na Trening przy kawie!

Nazywam się Norbert Gotz. Od 2012 roku w prosty sposób pomagam ludziom przejść drogę po lepszą formę oraz stale podnosić jakość ich życia. Od 2018 roku pomagam także w formie online osobom z całej Europy.

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie (studia magisterskie).  Jestem akredytowanym trenerem REPs. Pasjonuję się medycyną naturalną co stanowi idealnie połączenie wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem! Od 2019 roku prowadzę studio treningu personalnego EMS – Body Time Studio w Krakowie przy ul. Lipskiej 8.