fbpx

Na rynku suplementów jest bardzo wiele produktów. Człowiek widząc to wszystko może się nieraz nieźle pogubić. W tym wpisie podzielę się z Wami produktami marki DuoLife, które ja sam używam i polecam je także swoim podopiecznym.

Dlaczego DuoLife?

Przede wszystkim dlatego, że są to bardzo wartościowe suplementy na bazie naturalnych składników. W tych produktach nie ma chemii, nie ma sztucznych dodatków. Z resztą jakość tych suplementów można zobaczyć już podczas pierwszego użycia kiedy nalewasz sobie dzienną porcję suplementu w formie płynnej. W tych sokach jest wielka moc.

Drugim argumentem za tym, aby stosować te suplementy jest ich skuteczność działania. Jeszcze parę lat temu byłem zupełnie przeciwny jakimkolwiek suplementom. Wydawało mi się, że to zbędne wydawanie pieniędzy, a skuteczność działania nie jest tego warta. Zmieniłem zupełnie zdanie gdy zacząłem stosować produkty DuoLife. Dzięki tym produktom przekonałem się, że naturalne suplementy naprawdę działają i pierwsze efekty można zobaczyć już po kilku tygodniach stosowania. Te produkty towarzyszą mi każdego dnia od kilku miesięcy. Uważam je za wartościowe, dlatego dzielę się nimi z Tobą.

Polecam Ci zapoznać się z tymi produktami.

Tutaj możesz zobaczyć poszczególne produkty

Tutaj możesz zobaczyć pakiety suplementów

Zdjęcie w tle od przez freepik – pl.freepik.com

Nazywam się Norbert Gotz. Od 2012 roku w prosty sposób pomagam ludziom przejść drogę po lepszą formę oraz stale podnosić jakość ich życia. Od 2018 roku pomagam także w formie online osobom z całej Europy.

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie (studia magisterskie).  Jestem akredytowanym trenerem REPs. Pasjonuję się medycyną naturalną co stanowi idealnie połączenie wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem! Od 2019 roku prowadzę studio treningu personalnego EMS – Body Time Studio w Krakowie przy ul. Lipskiej 8.