fbpx
trener personalny Kraków Norbert Gotz

Norbert Gotz trener personalny Kraków zaprasza na social media.

Na kanale YouTube publikuję gotowe treningi, które możesz wykonywać w ramach uzupełnienia obecnego procesu treningowego lub potraktować je jako luźną rekreację. Znajdziesz tam też porady z zakresu zdrowego stylu życia, odżywiania i aktywności fizycznej. Zapraszam do subskrybowania kanału.

Przejdź na kanał YT

Poniżej kanał TikTok, na którym znajdziesz szybkie treści związane z treningiem personalnym i nie tylko, zdrowym stylem życia, zdrowymi nawykami, odżywianiem, dietetyką, a także krótkie zestawy ćwiczeń.

@trenergotz

Odwiedź także na Instagram

Na moich kanałach dzielę się bezpłatną wiedzą z zakresu treningu ciała, odżywiania, przepisów, zdrowia, hartowania organizmu, budowania odporności. Dostępne są także wpisy o pozostałej tematyce z zakresu zdrowego stylu życia. Tak naprawdę szeroko pojętego zdrowego stylu życia, bo nie można patrzeć tylko przez pryzmat treningu czy odżywiania, ale również regeneracji, prawidłowego snu, monitorowania stanu zdrowia poprzez badania profilaktyczne i nie tylko. Uczmy się od praktyków, którzy stosują te wszystkie metody i wskazówki na sobie.

Spójrzmy szerzej na zdrowy styl życia

Zdrowy styl życia to fundament harmonii między ciałem, umysłem i duchem. Odpowiednia dieta, regularna aktywność fizyczna i dbałość o równowagę emocjonalną stanowią kluczowe elementy tego trybu życia.

Aktywność fizyczna nie tylko wzmacnia ciało, ale także poprawia nastrój i ogólny stan zdrowia psychicznego. Regularne ćwiczenia pomagają utrzymać elastyczność mięśni, poprawić wydolność układu krążenia oraz zwiększyć poziom energii.

Odpowiednia ilość snu i przede wszystkim jego jakość oraz skuteczne zarządzanie stresem są kluczowe dla równowagi psychicznej. Zbyt krótki sen i nadmierne napięcie mogą wpływać negatywnie na funkcjonowanie organizmu i cały proces treningowy, dlatego warto znaleźć czas na relaks i regenerację.

Zdrowy styl życia to inwestycja w siebie. Dbałość o swoje ciało, umysł i emocje przekłada się nie tylko na lepsze samopoczucie, ale także na jakość życia i zdolność radzenia sobie z wyzwaniami dnia codziennego.

Zapraszam na social media Norbert Gotz i trening personalny – zarezerwuj online przez Booksy.

Nazywam się Norbert Gotz. Od 2012 roku w prosty sposób pomagam ludziom przejść drogę po lepszą formę oraz stale podnosić jakość ich życia. Od 2018 roku pomagam także w formie online osobom z całej Europy.

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie (studia magisterskie).  Jestem akredytowanym trenerem REPs. Pasjonuję się medycyną naturalną co stanowi idealnie połączenie wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem!