fbpx
Trener w Terenie YouTube, trener personalny Kraków Norbert Gotz osobisty indywidualny opinie

W maju 2023 uruchomiłem nowy hobbistyczny kanał na YouTube Trener w Terenie, na którym oprowadzam po ciekawych miejscach Krakowa, małopolski i Europy. Zapraszam do oglądania i subskrybowania odcinków.

Obejrzyj odcinek przy porannej kawie w weekend programu Trener w Terenie.

Nie tylko trener personalny, ale także Trener w Terenie

Na kanale przekazuję informacje o tym co warto zobaczyć w danym regionie, dostępne są gotowe trasy wycieczkowe zarówno na jeden dzień, na weekend jak i na dłużej. Chciałbym, abyście znaleźli w tych treściach wartość dla siebie i tym samym inspirację oraz pomysł na miłe spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody. Bo przecież aktywność fizyczna to nie tylko trening fizyczny, ale również spacer, a jeśli już spacerujemy to znajdźmy do tego odpowiedni teren. Dlatego powstał właśnie program Trener w Terenie :). A jeśli akurat nigdzie się nie wybieracie to oglądanie programu, szczególnie na dużym ekranie, np. telewizorze zaspokoi zapotrzebowanie na wrażenia estetyczne :).

Zapraszam także na pozostałe media kanału:

Instagram
Kanał YouTube

Poniżej także osadzona treść z TikToka, na której publikuję szybkie treści, tzw. rolki z ciekawostkami co zwiedzić – krajobrazy, muzea, architektura miejska, tarasy widokowe, co i gdzie zjeść oraz nowości, które powstają w Krakowie.

@trener.w.terenie

Aktywność fizyczna to nie tylko trening na siłowni, to nie tylko bieganie, pływanie czy sportowa jazda na rowerze. To przede wszystkim aktywność życia codziennego czyli chodzenie. Wtedy kiedy chodzisz wtedy jesteś aktywny czyli de facto trenujesz. A może wspólny trening, a właściwie spacer w ciekawym terenie w Krakowie w kilkuosobowej grupie? Oprowadzę was po najciekawszych miejscach i opowiem dwa słowa o terenie, w którym się znajdujemy. A jeśli nie w terenie to może standardowy trening personalny na siłowni lub u Ciebie w domu dostosowany do Twoich możliwości? Zapraszam do wspólnej aktywności, bo jak powiedział Wojciech Oczko „Ruch zastąpi prawie każdy lek, podczas gdy wszystkie lekarstwa razem wzięte nigdy nie zastąpią ruchu”. W pełni podpisuję się pod tymi słowami.

W sprawie treningów personalnych zapraszam do kontaktu telefonicznego lub formularz kontaktowy.

Trenuję ludzi z pasją od 2012 roku. W prosty sposób pomagam przejść drogę po lepszą formę.

Nazywam się Norbert Gotz. Od 2012 roku w prosty sposób pomagam ludziom przejść drogę po lepszą formę oraz stale podnosić jakość ich życia. Od 2018 roku pomagam także w formie online osobom z całej Europy.

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie (studia magisterskie).  Jestem akredytowanym trenerem REPs. Pasjonuję się medycyną naturalną co stanowi idealnie połączenie wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem!