fbpx
Ile kosztuje trener personalny ? Kraków, Warszawa, Wrocław czyli duże miasta i nie tylko

Treningi personalne nie są już zarezerwowane tylko dla wielkich gwiazd i celebrytów. Obecnie coraz większa część społeczeństwa korzysta z usług trenera personalnego. To za sprawą rosnącej świadomości na temat wpływu wysiłku fizycznego na zdrowie człowieka.

Nawet nie chodzi tylko o zdrowie ogółem. Ważne jest zachowanie zdrowia i sprawności przez wiele, wiele lat. I tym samym poprawa jakości swojego życia oraz zmniejszenie ryzyka chorób cywilizacyjnych. Zatem ile kosztuje trener personalny ?

Trening personalny cena czyli jaki jest koszt trenowania z trenerem osobistym

Ceny są zależne od wielu czynników. W mniejszych miastach koszt pojedynczej jednostki treningowej rozpoczyna się od 50-70zł. W dużych miastach, takich jak Kraków, Warszawa, Wrocław czy Poznań koszty treningu zaczynają się od 100-120zł w przypadku trenerów z małym doświadczeniem. Za dobrego specjalistę, z kilkuletnim doświadczeniem trzeba będzie zapłacić 180-230zł za jednostkę treningową. Warto wspomnieć, że w tej cenie zawarte jest już także kompleksowe prowadzenie do celu. Czyli nie jest to sama jednostka treningowa. W kwocie jest również przygotowanie planu działania przeprowadzenia podopiecznego z punktu A do punktu B czyli osiągnięcie jego celów.

Żeby to lepiej zobrazować posłużmy się konkretnym przykładem

Podopieczny chce zrzucić 20 kilogramów, jego stan zdrowia jest dość dobry, prowadzi mało aktywny tryb życia, głównie praca siedząca, ale zawsze sobotę jeździ na basen i pływa 40 minut.

W takim przypadku będzie warto, aby podopieczny oprócz pływania wdrożył dodatkowo dwa treningi personalne każdego tygodnia.

Przy dwóch treningów tygodniowo będziemy mieli 8 treningów miesięcznie. Do tego:

  • przygotowanie planu treningowego
  • przygotowanie indywidualnych wskazówek do wdrożenia
  • analiza aktualnego odżywiania
  • monitorowanie wyników – efektów
  • Wdrażanie regularnych korekt w planie działania
  • konsultacje mailowe czy SMS między jednostkami treningowymi.

Ile kosztuje trener personalny w tym przypadku? Zakładając stawkę 200 zł za trening wraz kompleksowym prowadzeniem to koszt miesięcznej współpracy wyniesie 1600 zł. Warto też wspomnieć, że każdy podopieczny wymaga współpracy o różnej długości. Mnimalna współpraca nie powinna trwać krócej niż 3 miesiące.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to duża kwota. Nie mniej jednak warto wziąć pod uwagę, że współpraca z trenerem, zmiana nawyków przyczyni się do wzrostu jakości naszego życia, zdrowia, sprawności fizycznej, odporności i innych. Skutkiem czego będziemy mniej chorować, mieć więcej energii i lepsze samopoczucie. Niejednokrotnie spotykam się z tym, że ludzie, którzy przejdą cały proces zaczynają lepiej zarabiać jeżeli pracują na etacie lub efektywniej rozwijać swoją firmę jeżeli prowadzą swój biznes, a to wszystko ze względu na to, że są produktywniejsi. W wyniku czego sama współpraca zwraca się wielokrotnie zarówno pod kątem finansowym jak i jakości całego życia.

Zapraszam do współpracy – kliknij, aby przejść do formularza kontaktowego

Zobacz efekty moich podopiecznych

Zapraszam na trening indywidualny

trener personalny Kraków Norbert Gotz
Pomagam przejść drogę po lepszą formę od 2012 roku.

Nazywam się Norbert Gotz. Od 2012 roku w prosty sposób pomagam ludziom przejść drogę po lepszą formę oraz stale podnosić jakość ich życia. Od 2018 roku pomagam także w formie online osobom z całej Europy.

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie (studia magisterskie).  Jestem akredytowanym trenerem REPs. Pasjonuję się medycyną naturalną co stanowi idealnie połączenie wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem!