Jeśli szukasz kogoś kto przeprowadzi Cię przez drogę do lepszej formy i nowej jakości życia. Jeśli szukasz indywidualnego podejścia dopasowanego do Twoich możliwości. Jeśli chcesz pomnażać swoje zdrowie za pomocą nowego stylu życia. Jeśli chcesz nauczyć się jak dbać o swój organizm kompleksowo, a następnie przekazać tą wiedzę swoim dzieciom. I najważniejsze, jeśli oczekujesz usług na najwyższym możliwym poziomie.

Pomogę Ci przejść drogę po lepszą formę, w prosty sposób skrojony na miarę Twoich możliwości kondycyjnych i zdrowotnych.

Z podopiecznymi pracuję kompleksowo nad wszystkimi elementami zdrowego stylu życia. Stopniowo tworzymy nowe nawyki, które poprawią jakość Twojego życia i wyniosą je na wyższy poziom.
Pracujemy nad:

Funkcjonalną sprawnością fizyczną

Dzięki której zadbasz o kręgosłup i cały układ ruchu oraz poprawisz świadomość ciała.

Zmniejszysz zmęczenie podczas ruchu życia codziennego,

Zaczniesz czerpać radość z każdej aktywności fizycznej.

Nawykami żywieniowymi, które będziesz mógł wdrożyć na całe życie i przekazać je swoim dzieciom, dzięki którym:

Poprawisz skład swojego ciała – schudniesz lub zbudujesz mięśnie,

Uporządkujesz swoje relacje z jedzeniem,

Poprawisz stan swojego zdrowia,

Zmniejszysz ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych,

Zwiększysz poziom witalności i energii w ciągu dnia oraz jakość snu.

Nawykami prozdrowotnymi, czyli nauczysz się:

Jak być w formie przez całe życie,

Jak zadbać o formę i zdrowie całej rodziny,

Jak prawidłowo regenerować swój organizm,

Jak dbać o zdrowie i odporność za pomocą naturalnych zabiegów Wellness.

Zapomnij o trudnych i morderczych treningach oraz monotonnych dietach, na których czujesz się po prostu źle. Nie tędy droga. Trening to nie tylko ćwiczenia, to przede wszystkim fajnie spędzony czas.

Jestem trenerem, który stanowi inspirację, źródło profesjonalnej wiedzy oraz jest drogowskazem i wsparciem na Twojej drodze po formę życia.

Zobacz metamorfozy

Twój nowy styl w skrócie

Krok 1

Kontaktujesz się ze mną telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Następnie umawiamy się na pierwszą konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie stacjonarnie lub online

Krok 2

Pierwsze spotkanie trwa zazwyczaj 30-45 minut. Zbieram od Ciebie informacje dotyczące aktualnego stanu zdrowia i sprawności fizycznej, preferencji żywieniowo-treningowych oraz obecnego stylu życia z uwzględnieniem Twoich możliwości czasowych. Tutaj odpowiadam na Twoje pytania oraz udzielam wstępnych wskazówek.

Krok 3

Przygotowuję dla Ciebie kompleksowy indywidualny plan działania z uwzględnieniem edukacji o zdrowym stylu życia

Krok 4

Stopniowo wprowadzamy zmiany w życie. Nie zostaniesz z tym sam. Regularnie spotykamy się na wspólnych treningach personalnych oraz dodatkowo masz możliwość szybkiej konsultacji na WhatsApp przez 7 dni w tygodniu. Wspieram Cię, monitoruję postępy i wprowadzam bieżące korekty w całym procesie.

Krok 5

Osiągamy Twoje założone cele. Nauczyłeś się prowadzić świadomy, zdrowy styl życia. Posiadłeś wiedzę i nawyki, dzięki którym utrzymasz wypracowane rezultaty i dalej będziesz mógł kształtować swoją formę. Moja regularna pomoc nie jest Ci już potrzebna.