Nazywam się Norbert Gotz. Od 2012 roku w prosty sposób pomagam ludziom przejść drogę po lepszą formę oraz stale podnosić jakość ich życia. Od 2018 roku pomagam także w formie online osobom z całej Europy.

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie (studia magisterskie).  Jestem akredytowanym trenerem REPs. Pasjonuję się medycyną naturalną co stanowi idealnie połączenie wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem! Od 2019 roku prowadzę studio treningu personalnego EMS – Body Time Studio w Krakowie przy ul. Lipskiej 8.

Z aktywnością fizyczną jestem związany od wczesnych lat życia. Od najmłodszych lat lubiłem aktywność fizyczną, na których mogłem doskonalić ruch i obserwować jak ciało reaguje na zadany bodziec treningowy.

Ciekawiło mnie ciało człowieka z biologicznego i anatomicznego punktu widzenia. Będąc jeszcze w szkole średniej pragnąłem poznać wszelkie procesy fizjologiczne zachodzące w ludzkim ciele, odpowiadające nie tylko za ruch, ale także za procesy życiowe.

W czasie wolnym uwielbiam grać na gitarze, przemierzać górskie szlaki oraz fotografować piękne okoliczności przyrody. Lubię także podróżować i odkrywać miejsca dotąd mi nieznane, a także poznawać nowe kultury i ludzi z całego świata.

Moją trenerską misją jest poprawiać formę oraz podnosić jakość życia Polaków.

Galeria zdjęć